Місто і регіон

Пасажири обурені ранковим запізненням робочої електрички Ніжин-Чернігів | Ніжин

Редакція SVOBODA.FM отримала ввечері 13-го квітня лист відчаю від пасажирів “робочої” електрички Ніжин-Чернігів, яка прибуває до обласного центру о 7:42 ранку. Щоб доїхати з центрального залізничного вокзалу на роботу чи навчання, у людей лишається всього… 18 (!) хвилин.

А це означає хронічні запізнення, якщо у віддалений район міста потрібно їхати громадським транспортом.

Отже, редакція публічно звертається до керівництва Південно-Західної залізниці з проханням звернути увагу на описану нижче проблему і посунути графік руху електропотяга хоча б на півгодини заради зручності пасажирів:

Добрий вечір. Звертаємось до вас за допомогою. Проблема з розкладом руху електропоїзду. Мова йде про першу електричку з  Ніжина, так звану “робочу”. Прибуває на станцію Чернігів о 7-42 !!!!!!! Люди не встигають ні на роботу, ні на навчання. Погодьтесь неможливо за 15 хвилин доїхати хоча б до центру. А є ж люди, які працюють на іншому кінці міста. Жодному керівництву не подобаються постійні запізнення. Як людям добиратися,як працювати, як жити. По селах роботи нема і єдина надія на виживання робота в місті.  Дзвінки на гарячу лінію залізниці, листи, але “віз і нині там”. Просимо небайдужу редакцію допомогти достукатися до керівництва і посприяти у вирішенні цього питання.

Нагадаємо також керівництву Укрзалізниці про неодноразові ініціативи відновлення прямого залізничного сполучення між Черніговом і Львовом. А для наповнення реальним змістом рішення ЄС про введення безвізового режиму з Україною великим позитивом було б прийняття рішення про відновлення залізничного сполучення з країнами Балтії.

newvv.net

фото із соцмережі

Джерело: Нежатин

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close