Україна і світ

Папа Франциск закликав провести спільну молитву 23 лютого

Папа Франциск закликав провести спільну молитву 23 лютого

Папа римський Франциск звернувся із закликом до представників усіх конфесій влаштувати 23-го лютого спільну молитву за мир, щоб сказати “ні” насиллю та конфліктам.

Прохання понтифік озвучив під час щотижневого папського благословення на площі Святого Петра в Римі, повідомляє “5 канал”.

“Особливо я запрошую до молитви наших братів та сестер, які не є католиками або ж узагалі християнами. Вони можуть долучитися, але найважливіше, щоб усі разом. Звісно, ми можемо молитися, але не тільки. Адже кожен із нас може сказати “ні” насиллю у свій спосіб, тому що перемоги, які здобуті завдяки насильству, не є справжніми. Тоді як робота в ім’я миру приносить користь усім”, – заявив Папа Римський Франциск.

Свій заклик Франциск пояснив необхідністю молитись за припинення тривалих і трагічних конфліктів в усіх куточках планети – особливо у Південному Судані та Конго.

23-тє лютого саме припадає на першу п’ятницю Великого християнського посту. Упродовж цього періоду церква заохочує вірян до благодійності, проявів милосердя та утримання від споживання певних страв на знак розкаяння.

Джерело Телеканал новини «24»
05.02.2018

Facebook
Close