Місто і регіон

Пам’яті Сергія Рябухи присвячується… | Ніжин

Тим, хто в боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня, спить у незнаних і безіменних могилах – присвячується!
Цвіту нашого народу, його славним синам і донькам, які у розквіті сил віддали свою молодість, і, найдорожче, життя – присвячується!

Українська земля… Земля щедро полита кров’ю її синів. З нашої історії ми бачимо споконвічне прагнення українства до волі та незалежності неньки-України.

Це країна добрих, щирих, привітних, веселих і гостинних людей, які ніколи не поневолювали інші народи, а лише вміло захищалися від ворога.

Та біда прийшла і до нас. Вже не один рік 17 червня ми вшановуємо та в  скорботі схиляємо  низько голови перед пам’яттю Сергія Рябухи, який загинув на Сході України. Учні школи, вчителі завжди в цей день покладають квіти до меморіальної дошки та до пам’ятного обеліску Сергія Рябухи, нашого випускника, нашого героя, якого завжди згадуємо та пам’ятаємо.  Біль не стихає… Сергій завжди живе в нашій пам’яті.

Прислухаймося у цей день до мови могил. Хай до вух наших дійде голос великих героїв, що одним з’єднаним могутнім хором до нас живих промовляють: “Українці! Будьте гідними! Боріться за своє достойне життя! Здійсніть наш заповіт”

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Нежатин
25.06.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook