Україна і світ

Оточення Януковича заробило на Євробаченні-2017 – розслідування ВВС

Оточення Януковича заробило на Євробаченні-2017 – розслідування ВВС

На Євробаченні-2017, фінал конкурсу проходив в Україні, заробляла компанія Fineroad Business LLP. Ці кошти компанія переказувала оточенню колишнього президента України Віктора Януковича.

Про це йдеться в матеріалі ВВС.

Fineroad Business LLP володіє українською компанією, яка є власником конгресно-виставкового центру “Парковий” у Києві. Саме в цьому приміщенні проходила вечірка після Євробачення. Як переконує ВВС, кошти, отримані від організаторів пісенного конкурсу, потрапили до кишень людей, тісно пов’язаних з режимом Януковича.

Як з’ясували журналісти, за юридичною адресою реєстрації Fineroad Business LLP перебувають щонайменше 100 компаній. Вони беруть участь у міжнародних схемах відмивання грошей з Росії та інших колишніх радянських країн. Компанія має зв’язки з двома “тіньовими” фірмами на Карибському острові Невіс.

Журналісти поспілкувались з власником Fineroad Business Сергієм Московським, який народився на Донбасі, але нині живе в Німеччині.

Спочатку він запевнив ВВС, що про цю компанію ніколи не чув. Потім сказав, що є її акціонером, однак так і не розповів про рід діяльності фірми, адже це “комерційна таємниця”.

Джерело Телеканал новини «24»
06.02.2018

Facebook
Close