Організаторці сумського пікету рівності погрожували звільненням з роботи

Організаторці сумського пікету рівності погрожували звільненням з роботи

Джерело Телеканал новини «24»

Активістку Ольгу Панфілову, яка влаштувала у Сумах в неділю, 18 червня, акцію на підтримку київського Маршу Рівності, змусили звільнитися з роботи.
Про це повідомляє Центр інформації про права людини.
У неділю дівчина вийшла на центральну вулицю Сум з плакатом “Країна для всіх” та квітами для перехожих – на знак шанування різноманіття. За її словами, про акцію вона завчасно попередила органи виконавчої влади.
Більшість перехожих на цей одиночний пікет рівності відреагували вкрай агресивно. Зрештою, дівчину під охороною поліції вивели у безпечне місце і посадили в авто.
За словами Панфілової, яка на той час працювала прес-секретарем сумської організації партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”, їй зателефонувало керівництво і заявило, що вона зганьбила партію і її звільняють з роботи.
“Дослівно одна з фраз прозвучала так: “Засунь свою думку в …, сиди тихо і взагалі народжуй дітей”, – розповіла Панфілова.
За її словами, у понеділок керівництво начебто передумало, швидше за все, не бажаючи публічності і скандалу. Проте вибачень не було. Тому жінка у понеділок сама написала заяву про звільнення з роботи.
“Після такого ставлення це просто неможливо. Хочу бути чесною сама з собою”, – сказала дівчина.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело Телеканал новини «24»
20.06.2017