Місто і регіон

Опалювальний сезон у Ніжині закінчиться раніше | Ніжин

Опалювальний сезон у Ніжині завершиться раніше, ніж 15 квітня. Така ситуація спостерігатиметься по всій області і Україні в цілому. Тепло відключать 3 квітня. Про це повідомив заступник міського голови Григорій Олійник на засіданні виконкому, що відбулось 30 березня. 28 березня під час селекторної наради це озвучив  віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко. По прогнозу погоди на цей період якраз відслідковується настання нормативної вимога – +8 градусів і більше середньої добової температури.

“У нас є дитячі садки, лікарні, і якщо 3 квітня ми припиняємо теплопостачання , то ми повинні хоча б підтримувати тепловий режим у цих закладах, адже це важливі соціальні об’єкти», – зазначив Григорій Миколайович.

Заступник міського голови зауважив, що така ситуація існує, нажаль, через серйозну заборгованість по різним напрямкам. В ході наради ставилось питання регіонам щодо заборгованості, яка виникла по пільгам і субсидіям. Кабмін розглядає і ту проблему, що в більшості регіонів вичерпався ліміт цих коштів.

Також він повідомив, що директор Департаменту ЖКГ Чернігівської ОДА Віктор Геращенко в першій декаді квітня відвідає засідання виконкому того, щоб керівництво «НіжинТеплоМереж» відповіли на всі питання щодо підготовки до опалювального періоду 2017-2018 років.  Вони мають розповісти і про  можливості підприємства стабільно забезпечити теплопостачання в Ніжині. Також є звернення міських депутатів щодо подальшої реорганізації та реконструкції системи теплопостачання по Ніжину.

Марина Волинець

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!