Україна і світ

Опального Труханова захищатиме одіозний адвокат

Опального Труханова захищатиме одіозний адвокат

Адвокатом мера Одеси Геннадія Труханова став партнер юридичної фірми EQUITY Олександр Лисак, який раніше представляв інтереси Романа Насірова.

Про це пише ресурс Politeka.

Так, за словами самого Лисака, він консультує Труханова вже протягом певного часу.

“Коли напередодні у ЗМІ з’явилась інформація, що йому принесли підозру, я зв’язався з клієнтом і сказав, що треба терміново припиняти відрядження та повертатись в країну для з’ясування обставин”, – переконує юрист.

Як додав він, захист наполягатиме на повному скасуванні усіх запобіжних заходів.

До слова, Олександр Лисак представляв інтереси колишнього голови Державної фіскальної служби Романа Насірова, якого НАБУ звинувачує у завданні державі матеріальної шкоди у розмірі 2 мільярдів гривень шляхом надання податкових розстрочок компаніям екс-депутата Олександра Онищенка.

Щодо справи Труханова, то наразі НАБУ розслідує, чи привласнив він та інші посадовці Одеської міськради кошти місцевого бюджету у великих розмірах. Ідеться про купівлю заводу важкого кранобудування “Краян”, який у 2016 році міськрада придбала у підприємства “Девелопмент Еліт” за ціною у 185 мільйонів гривень.

Нагадаємо, очільнику Одеси Геннадію Труханову і трьом його підлеглим 13 лютого НАБУ заочно оголосило підозру. Тоді всі фігуранти справи перебували за кордоном. 14 лютого Геннадія Труханова та його заступника Павла Вугельмана затримали в аеропорту “Борисполя”.

Джерело Телеканал новини «24»
15.02.2018

Facebook
Close