Україна і світ

Олімпіада-2018: у яку суму обійшлася Південній Кореї організація Ігор

Організація Зимових Ігор обійшлася владі Південної Кореї у 13 мільярдів доларів. Це в чотири рази дешевше, ніж вартувала найдорожча в історії Олімпіада в Сочі 2014 року, на яку витратили 50 мільярдів.

Стролиця Ігор – Пхьончхан – найменше місто, яке приймає змагання за останні 24 роки. Воно розташоване в горах Тхебек. Всього у 80 кілометрах від Північної Кореї.

Збірна України буде найменшою в історії зимових Олімпіад. ЇЇ представлятимуть 33 атлети, що є найменшою кількістю спортсменів в історії участі нашої країни в Зимових Олімпійських іграх. Найбільше у команді біатлоністів — 11.

За медалі Зимової Олімпіади у Пхьончхані змагаються представники 92 країн. Це на 4 більше, ніж на минулих Іграх у Сочі. Дебютують Еквадор, Еритрея, Косово, Малайзія, Нігерія й Сингапур.

На Олімпіаді в Південній Кореї немає ні російського прапора, ні гімну. 169 російських спортсменів у змаганнях беруть участь із нейтральним статусом. Все тому, що міжнародний олімпійський комітет відсторонив Росію від участі в Олімпіаді через вживання допінгу.

Нагадаємо, для спортсменів, яких Міжнародний олімпійський комітет (МОК) не допустив до Зимової Олімпіади в Південній Кореї, в Росії проведуть окремі змагання і видадуть премії в розмірі олімпійських преміальних.

Олімпіада-2018 відбудеться у південнокорейському місті Пхьончхан 9-25 лютого 2018 року. Під час Ігор відбудуться змагання з 15 видів спорту: гірськолижний спорт, біатлон, бобслей, лижні перегони, керлінг, фігурне катання, фрістайл, хокей з шайбою, санний спорт, лижне двоборство, шорт-трек, скелетон, стрибки з трампліна, сноубординг, ковзанярський спорт.

Джерело Телеканал новини «24»
10.02.2018

Facebook
Close