Україна і світ

Олександр Ярославський обговорив з керівництвом УЄФА перспективи співпраці за проектами в Харкові

Олександр Ярославський обговорив з керівництвом УЄФА перспективи співпраці за проектами в Харкові

Вчора, 12 лютого, Олександр Ярославський (власник і президент групи DCH, генеральний інвестор підготовки Харкова до Євро-2012 і екс-президент ФК “Металіст”) відвідав штаб-квартиру УЄФА.

Бізнесмен зустрівся з ключовими європейськими футбольними функціонерами: президентом УЄФА Александром Чеферіним, генеральним секретарем УЄФА Теодором Теодорідесом і виконавчим директором УЄФА Мартіном Калленом. Як відомо, Теодорідес і Каллен брали активну участь в організації Євро-2012 в Україні, і активно взаємодіяли з Олександром Ярославським в процесі модернізації інфраструктури Харкова, яка була необхідна для проведення матчів турніру.

Як повідомляють поінформовані джерела, учасники зустрічі обговорювали досвід проведення в Україні міжнародних турнірів – як в 2012, так і стосовно до прийдешнього фіналів Ліги Чемпіонів в Києві у цьому році. А також перспективи реалізації спільних спортивних проектів в Харкові.

Александер Чеферін був обраний 7-м президентом УЄФА в 2016 р, в 2017 році була затверджена його програма заходів в області сумлінного управління. Теодор Теодорідіс офіційно затверджений на посаді генерального секретаря УЄФА також в 2016 році (його попередник Джанні Інфантіно покинув організацію після перемоги на виборах президента ФІФА). Мартін Каллен в даний час залучений до підготовки фіналів Ліги Чемпіонів в Києві і оптимістично оцінює перспективу проведення цих матчів. Олександр Ярославський в 2007-2012 рр. інвестував у підготовку Харкова до Євро-2012 300 мільйонів доларів (стадіон, аеропорт, тренувальний табір, волонтерський центр, перший в місті п’ятизірковий готель), а ФК “Металіст” за часів його президентства 6 разів завойовував “бронзу” національної першості, потім «срібло »і успішно виступав в єврокубках.

Олександр Ярославський обговорив з керівництвом УЄФА перспективи співпраці за проектами в Харкові

Джерело Телеканал новини «24»
13.02.2018

Facebook
Close