Місто і регіон

Олександр Морозов поділився зворушливою історією життя своєї кішки | Ніжин

Олександр Морозов, директор бібліотеки, завідувач Музею рідкісної книги в Ніжинському державному університеті поділився на Фейсбуці зворушливою історією життя свої кішки:

“У цієї кицьки особлива містична історія. 5 років тому моя дитина потрапила до реанімації з діагнозом “діабет у важкій формі”… У перший вечір, коли ми після тривалого перебування у медзакладах, повернулися до дому в роздумах, як тепер жити далі, пішли усією родиною погуляти по місту, а заодно й винести сміття… Коли викинули пакет, почули що під смітником щось пищить. Це було тільки що народжене кошеня, ще сліпе, що вміщувалося на долоні. Хтось, замість топити, викинув новонароджене маля на смітник. А поруч вже зібралися дикі коти, які могли його зжерти…. Забрали кошеня додому, ніч відігрівали під настольною лампою… Я думав, хай хоч помре у комфортних умовах… Дожило до ранку. Почали годувати. Мені казали, що не виживе, що все це даремно. А воно вижило. Важко, але вижило. І тепер – дуже розумна і любляча кицька. А ми їй вдячні: коли нам було усім дуже важко, трапилася істота, якій було ще важче…. І допомагаючи їй, ми отрималу таку потрібну нам на той час психологічну підтримку.”

Якщо маєте цікаві історії з життя ваших домашніх улюбленців – звертайтеся до редакції “Нежатину” за телефоном:0681525965; або присилайте у текстовій формі на електронну почту: nezhatin@gmail.com

 

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Нежатин
19.06.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook
Close