Місто і регіон

ОЛЕКСАНДР КОДОЛА: ЗДОРОВА НАЦІЯ – ЗАПОРУКА РОЗВИТКУ УКРАЇНИ

Народний депутат України Олександр Кодола зустрівся із колективом Чернігівського пологового будинку і вручив медикам медичні інструменти та обладнання на 190 тисяч гривень.

ОЛЕКСАНДР КОДОЛА: ЗДОРОВА НАЦІЯ – ЗАПОРУКА РОЗВИТКУ УКРАЇНИ

ОЛЕКСАНДР КОДОЛА: ЗДОРОВА НАЦІЯ – ЗАПОРУКА РОЗВИТКУ УКРАЇНИ

Три набори хірургічних інструментів, кардіограф, лампа-опромінювач від жовтяниці для новонароджених, два шприцевих дозатори та холодильне обладнання для харчоблоку було придбане пологовим будинком за кошти, що цьогоріч залучені депутатом  в область із фонду соціально-економічного розвитку.

У своїй діяльності Олександр Кодола  звертає особливу увагу на підтримку і розвиток сфери охорони здоров’я не тільки в окрузі, але й в цілому на Чернігівщині. Тільки поточного року за його ініціативи виділені значні кошти для допомоги закладам медичної сфери. Зокрема це –  дольова участь у закупівлі лінійного прискорювача для Чернігівського онкологічного диспансера,  на це з так званого “депутатського” фонду соціально— економічного розвитку в липні виділено 1 мільйон гривень, закінчення капітального ремонту Срібнянської центральної районної лікарні, на що передбачено  540 тисяч гривень, капітальний ремонт дитячого санаторію “Пролісок” у Ніжинському районі (400 тисяч гривень), ремонт приміщення Ніжинського медичного коледжу  (250 тисяч гривень), ремонт неврологічного відділення Ніжинської ЦРЛ (220 тисяч гривень), закупівля наборів обладнання для ендовідеохірургії для КЛПЗ «Ніжинський міський пологовий будинок» (185 тисяч гривень), дольова участь в придбанні апарату УЗД (ультра звукової діагностики) для Ніжинської центральної районної лікарні (180 тисяч гривень), закупівля печі для випалу кераміки  для КЛПМЗ «Ніжинська міська стоматологічна поліклініка»(60 тисяч гривень),закупівля дитячих ліжок для КЛПЗ «Ніжинська центральна міська лікарня» ( 7, 5 тисяч гривен ь).

А минулого року за сприяння нардепа в область надійшло 2,3 мільйони гривень на закупівлю обладнання для медичних закладів.

Під час зустрічі із працівниками медичного закладу Олександр Кодола запевнив, що допомогу медикам і загалом медичної сфери вважає – одним із пріоритетів у своїй депутатській діяльності.

“Дійсно, сьогодні держава не в належній мірі оцінює працю медичних працівників, але я голосував минулого року за бюджет, який підвищив медпрацівникам заробіну плату на 30 відсотків. Мені вдалося і минулого року і цього року залучити мільйони гривень да закупівлю обладнання для лікарень, ФАПІВ та інших закладів медичної сфери мого округу. Але я не міг обійти увагою і наш рідний Чернігівський пологовий будинок, який зараз обслуговує не тільки місто Чернігів, але і частину районів області.  На моє переконання, сьогодні необхідно звернути увагу на розвиток  здоров’я і освіти нашої нації. І вкладати кошти саме у ці сфери. Здорова, освічена нація — запорука майбутнього України”, — наголосив депутат. [metaslider id=71402] Джерело: Уездные новости
31.07.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook
Close