Місто і регіон

Олександр Кодола: Тільки разом ми можемо зробити успішними і громади, і державу

Народний депутат України Олександр Кодола взяв участь у зборах, які відбулися в Ніжинській райдержадмінстрації, під час яких голова РДА Вячеслав Івашин звітував про звою діяльність за 2017 рік.

У заході також взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, депутати обласної та районної ради, сільські голови, представники громадських організацій та ЗМІ.

Після грунтовного звіту голови РДА, якому той охарактеризував роботу райдержадміністрації, слово для виступу взяв народний депутат. Олександр Кодола розповів про свою діяльність в окрузі і на Ніжинщині зокрема. Також депутат розповів про свою роботу про залучення в округ коштів із державної субвенції з соціально економічного розвитку регіонів. Нагадаємо, що в 2017 році в 209 виборчий округ та Чернігівську область, за ініціативи Олександра Кодоли з так званого надійшло 35 мільйонів гривень, у тому числі до Ніжинського  району — 7,2  млн грн. За ці кошти реалізовувалися проекти із підтримки сфер освіти та медицини, та розвитку інфраструктури населених пунктів.

Зокрема серед найбільших проектів, реалізованих минулого року: ремонт  і введення в дію дитячого садка та ремонт шкільної їдальні в НВК с. Безуглівка, (понад 1 млн 200 тис грн), ремонти приміщень шкільних та дошкільних навчальних закладів у Талалаївці, Крутах, Перемозі, Кукшині. Закупівля меблів та комп’ютерного обладнання для дитячих садків та шкіл.  Фактично немає такого населеного пункту, де у садку чи школі не було б участі депутата у ремонті, закупівлі меблів та обладнання.  Всього ж на потреби освіти минулого року надійшло  1 млн. 566 тис. грн.

Окремий проект Олександра Кодоли, який реалізується для підтримки дітей та молоді, це встановлення в населених пунктах району дитячих та спортивних майданчиків. На думку нардепа, вони мають бути у кожному селі у кожному дитячому садку чи школі. 

На підтримку закладів охорони здоров’я було спрямовано 900 тисяч гривень. Це і ремонт приміщення дитячого санаторію «Пролісок» — 400 тис. грн, ремонт неврологічного відділення Ніжинської ЦРЛ -220 тис. грн, дольова участь у придбанні апарату УЗД для районної лікарні -180 тис грн. Закупівля засобів пересування для працівників ФАПів — 100 тис грн.

За сприяння депутата заклади культури району отримали 555 тис грн. Кошти спрямовувалися на ремонт Крутівського будинку культури — 300 тис грн., закупівлю апаратури та обладнання для Талалаївського та Лосинівського будинків культури.

Також виділено 300 тисяч гривень на на створення між сільського центру розвитку фізичної культури в с. Талалаївка.

На розвиток інфраструктури населених пунктів району виділено 1 млн 110 тис. гривень. Це встановлення автобусних зупинок, велопарковок, місць відпочинку,  початок реалізації в селах проекту із встановлення світлодіодних світильників.

Зупинився на  Нардеп у своєму виступі особливо наголосив на важливості співпраці представників усіх гілок влади, від сільської ради до Верховної Ради для реалізації важливих соціальних проектів.

«Я завжди приводжу приклад нашого спільного вирішення проблеми – закупівлю апарату УЗД для райлікарні, коли усі, громади, райдержадмінстрація, райрада, підприємці, я як народний депутат об’єднали зусилля, і зуміли придбати таке важливе для медицини району обладнання. Це свідчення того, що співпраця, об’єднання зусиль завжди приносить позитивний результат. Так і потрібно і надалі діяти для успіху наших громад, для успіху нашої держави», — наголосив депутат.

Олександр Кодола: Тільки разом ми можемо зробити успішними і громади, і державу

Олександр Кодола: Тільки разом ми можемо зробити успішними і громади, і державуОлександр Кодола: Тільки разом ми можемо зробити успішними і громади, і державу

Олександр Кодола: Тільки разом ми можемо зробити успішними і громади, і державу

Олександр Кодола: Тільки разом ми можемо зробити успішними і громади, і державу

Прес-служба народного депутата України Олександра Кодоли

 

Джерело: Уездные новости
07.03.2018