Місто і регіон

Олександр Кодола став співавтором законопроекту «Про автомобільний транспорт»

Олександо Кодола та ряд парламентаріїв (Корчик В.А., Бурбак М.Ю., Дубневич Я.В., Васюник І.В., Лінько Д.В., Кремінь Т.Д., Гузь І.В.,Лапін І.О., Бабій Ю.Ю, Вознюк Ю.В., Бондар М.Л., Підберезняк В.І., Данілін В.Ю., Урбанський О.І., Кадикало М.О., Шкварилюк В.В., Дирів А.Б., Кривошея Г.Г., Мепарішвілі Х.Н., Сидорчук В.В., Тимошенко Ю.В., Андрієвський Д.Й., Бендюженко Ф.В., Соляр В.М., Помазанов А.В., Горбунов О.В., Єдаков Я.Ю., Унгурян П.Я., Єфремова І.О., Іщейкін К.Є., Бриченко І.В., Драюк С.Є.
Бригинець О.М.) виступили ініціаторами Законопроекту №6644 ” Про внесення змін до Закону України «Про автомобільний транспорт» (щодо дотримання учасниками ринку автомобільних вантажних перевезень норм законодавства в частині вагових і габаритних параметрів транспортних засобів).Олександр Кодола став співавтором законопроекту «Про автомобільний транспорт»

Проектом пропонується зобов'язати вантажовідправника контролювати дотримання встановлених законодавством норм при завантаженні великовантажного транспорту і встановити відповідальність за порушення таких норм з його вини.

Про це йдеться в пояснювальній записці до проекту Закону.

Своїм законопроектом №6644 вимагаємо ввести відповідальність вантажовідправника за порушення встановлених законодавством вагових та/або габаритних норм. Прізвища цих «героїв», прикритих гучними заявами та партійними прапорами, давно відомі, пора цим панам оплатити ремонт доріг. «НІ!» руйнування доріг! – написав один з ініціаторів законопроекту Тарас Кремінь на своїй сторінці в Facebook.

У пояснювальній записці також зазначається, що водій перевізника буде мати право перевіряти вагові параметри завантаженого транспортного засобу, а також відмовитися від перевезення в разі порушення габаритно-вагових норм при завантаженні.

Автори законопроекту переконані, що в разі його прийняття, він буде сприяти дотримання всіма учасниками ринку автомобільних вантажних перевезень норм законодавства та ведення їх діяльності в рамках правового поля, підвищення якості та безпеки перевезень автомобільним транспортом, що, в свою чергу, позитивно вплине на імідж України перед іноземними партнерами.

— Крім того, в результаті дотримання всіма учасниками автомобільних перевезень вантажів встановлених правил, виникне необхідність у залученні додаткової кількості транспортних засобів для здійснення необхідних перевезень, що позитивно вплине на ринок праці, — сказано в документі.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Уездные новости

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook