Місто і регіон

Олександр Кодола: Що робить держава для лікування свої героїв?

Народний депутат України  Олександр Кодола під час години запитань до Уряду підняв гостре питання щодо соціального забезпечення учасникам бойових дій та ветеранів війни.

Зокрема, звертаючись до Міністра соціальної політики України Андрія Реви він сказав:Олександр Кодола: Що робить держава для лікування свої героїв?

Міністр соцполітики  у своїй відповіді наголосив, що причиною такого становища є не існування наказу, а недостатнє фінансування державою цієї програми.  За словами Андрія Реви держава фінансує цю програму лише на 50 відсотків.

Що ж стосується власне самого наказу, то його відсутність пов’язана із переходу на нову схему забезпечення пільговиків путівками.

«Замість існування різного роду корупційних тендерів, ми переходимо до схеми «гроші ходять за людиною». Зараз наказ знаходиться на погодженні у Міністерстві охорони здоров’я. Але я ще раз наголошую, що причина криється у недостатньому фінансуванні цієї соціальної програми», — сказав міністр.

Довідково: За даними Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО станом на лютий 2017 року кількість осіб, що потребують санаторно-курортного лікування становить 15 588 учасників бойових дій (АТО).

 

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Уездные новости

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook