Україна і світ

Окупований Луганськ і прилеглі території залишилися без води

Окупований Луганськ і прилеглі території залишилися без води

30 січня жителі окупованого терористами Луганська зіткнулися з відсутністю у кранах холодної водопровідної води, а причина – борги Попаснянського водоканалу.

Про це повідомляє LIGA.net з посиланням на джерела.

“Воду продовжували давати раніше за графіком в різних районах – це дві-три години у день вранці та ввечері. Проблеми з її подачею так і не вирішили з початку війни, люди робили запаси в тазиках”, – розповіла одна із жительок міста.

Прес-секретар Луганського енергетичного об’єднання Євген Насєдкін також підтвердив інформацію про відключення води у Луганську.

“Сьогодні відключили. Причина – борги Попаснянського водоканалу. Борг перед ЛЕО становить станом на сьогодні 170 мільйонів гривень з липня 2015 року”, – зауважив він.

До слова, повідомлення про відключення воли у Луганську ширять і сепаратистські ЗМІ.

“Удень 30 січня без попередження було припинено подачу води з Петровської насосної станції Попаснянського водоканалу, розташованої на підконтрольній Україні території”, – підкреслює у коментарі злочинним ресурсам так зване “керівництво” підприємства “Луганськвода”, передають “Вести”.

Також тут наголосили, що це вже “далеко не перше раптове відключення” і, як у попередні рази, без водопостачання тимчасово залишилися села Привітне, Обозне, Весела Гора Слов’яносербського району.

Нагадаємо, на початку листопада 2016 року через значні борги Україна також відключала водопостачання у Луганську.

Джерело Телеканал новини «24»
30.01.2018

Facebook
Close