Новини Чернігова

Октановий барон часів Януковича будує газову заправку в Чернігові

Октановий барон часів Януковича будує газову заправку в Чернігові

На автозаправній станції, що розташована по вулиці 77-ї Гвардійської дивізії, 1 (біля РЛП «Ялівщина» і ТРЦ «Голівуд») найближчим часом з’явиться ще й газова заправка.

Дозвіл має надати Чернігівська міська рада. Інвестором заправки виступає столична фірма ТОВ «ДАР-С».

Цікавою фігурою є власник цієї фірми.

За даними реєстру юридичних осіб, засновником і кінцевим бенефіціарним власником ТОВ «ДАР-С» є Біба Андрій Васильович.

За інформацією «Української правди», людина з таким же ім’ям і прізвищем є засновником мережі заправок «БРСМ-Нафта», що була тісно пов’язана з міністром енергетики та вугільної промисловості України за часів президентства Віктора Януковича. Саме в ті часи ця мережа автозаправок заробила понад 3,5 мільярди гривень.

Утім, як зазначає Юрій Віннічук у своїй статті «Міністр екології чи король бензоколонки?», опублікованій на сайті «Реальна економіка», прямих зв’язків між Андрієм Бібою і Едуардом Ставицьким не спостерігалося.

Але на сайті Київської метрополії УПЦ є інформація: Едуард Ставицький та Андрій Біба були спонсорами будівництва собору на Березняках у Києві. Очевидно, що цих людей усе ж таки щось пов’язувало.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На заправках Чернігівщини подорожчав газ

Цікаво, що батько Андрія Біби – народний депутат від Партії регіонів Василь Біба (помер у 2007 році) родом із Чернігівщини. Він народився у селі Виповзів Козелецького району.

Є інформація, що нині Андрій Біба переховується в Італії через баталії довкола вибуху нафтобази у Глевасі. Мовляв, до вибуху причетний і Андрій Біба.

08.02.2018
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова