Місто і регіон

Одне з міст України виявилося на першому місці в рейтингу найбільш небезпечних місць світу | Ніжин

Фахівці Блексмітовского інституту в місті Нью-Йорк, який займається проблемами екології та забруднення навколишнього середовища, склали рейтинг міст, які не рекомендується відвідувати туристам. Очолив рейтинг покинуте місто Прип’ять в Київській області.

«Яке ж місто може очолювати рейтинг найменш прийнятних для проживання міст в світі? Звичайно ж, це місто біля сумнозвісної Чорнобильської АЕС. Катастрофа, яка сталася в 1986 році, принесла стільки радіації, що до сих пір навколо атомної станції та Прип’яті тягнеться зона відчуження радіусом 30 км », – йдеться в матеріалі.

Також до рейтингу потрапили російські міста Дзержинськ, де за останні роки поховали понад 200 тис. тонн небезпечних хімічних відходів, і Норильськ. Повітря в останньому настільки забруднене, що в 2001 році уряд заборонив в’їзд в місто іноземцям.
Крім того, в топ-10 потрапили такі міста, як Кабве (Замбія), Ла-Оройа (Перу), Ліньфинь і Тянжинь (Китай), Сукінда і Вапі (Індія) і Сумгаїт (Азербайджан).

«Як показує досвід людей, для того щоб вбити навколишнє середовище, не обов’язково будувати АЕС. Виробництво банальних металів і гуми може перетворити колись прекрасні міста в екологічне пекло », – наголошується в матеріалі.

Джерело – «РБК-Україна» [metaslider id=71402] Джерело: Нежатин
20.07.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook