Україна і світ

Одіозний власник NewsOne Мураєв прокоментував блокування каналу

Одіозний власник NewsOne Мураєв прокоментував блокування каналу

Колишній “регіонал” Євген Мураєв, який є власником NewsOne, переконує, що його канал заблокували люди Дмитра Корчинського, а гроші на протест їм виділила Адміністрація Президента.

Надвечір 3 грудня у Києві невідомі активісти мішками заблокували територію каналу NewsOne. Згодом стало відомо, що протестувальниками є члени партії “Братство”.

Як зауважив Мураєв у ефірі свого телеканалу, активісти є одягненими у балаклави та камуфляж.

“Блокують 200 осіб без їжі та ліків, тримають в облозі. Величезна кількість людей перебуває у камуфляжі та масках, і правоохоронні органи не реагують”, – підкреслив політик.

За його словами, акцію влаштували люди Дмитра Корчинського, який керує партією “Братство”, що вже не раз проводила резонансні акції.

“П’ятьох ми впізнали за обличчями. У мене є інформація, що Корчинському з адміністрації президента дали гроші за те, щоб заблокувати єдиний канал, який докладає максимум демократичних сил до відставки президента та показує ситуацію в країні. Що будемо робити? Вуличне шоу. Зробимо зовнішню студію на мішках, будемо запрошувати всіх тих, хто боровся за свободу слова в 2013 році”, – додав Мураєв.

Нагадаємо, за словами політолога Михайла Басараба, NewsOne входить до числа тих мовників, які прихованими пропагандистськими агентами впливу російської пропаганди.

Джерело Телеканал новини «24»
04.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook