Україна і світ

Одіозний медіахолдинг “Вести” зробив заяву щодо ймовірного закриття

Одіозний медіахолдинг "Вести" зробив заяву щодо ймовірного закриття

Найближчим часом працівники Генпрокуратури мають намір “здійснити розправу” над скандальним медіахолдингом “Вести”, до складу якого входять однойменні сайт, радіостанція та газети. Зауважимо, що ресурси компанії не раз оприлюднювали неоднозначні матеріали, відтак багато хто називає їх “рупором Кремля”.

Як повідомив один із провідних ресурсів медіахолдингу, очільник ГПУ Юрій Луценко готує документ, який заборонятиме роботу всієї компанії.

“Буде заявлено, що газета та інші ресурси фінансуються за рахунок вкрадених з бюджету грошей”, – розповіло журналістам джерело в генпрокуратурі.

Як припускають представники “Вестей”, таким чином влада реагує на низку резонансних і незручних для неї матеріалів, які публікувалися в однойменній газеті та на однойменному сайті.

“МХВУ знову звертається до міжнародних правозахисних організацій із проханням втрутитися в ситуацію та не допустити тотальної диктатури з цензурою в Україні”, – додали медійники.

Нагадаємо, на початку листопада редакцію газети “Вести” обшукували співробітники військової прокуратури, а в липні до офісу однойменного медіахолдингу навідалися представники Нацполіції.

Джерело Телеканал новини «24»
08.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook