Україна і світ

Очільник ДБР Труба сповістив, скільки грошей виділили на роботу органу

Очільник ДБР Труба сповістив, скільки грошей виділили на роботу органу

Державне бюро розслідувань орієнтовно почне повноцінно працювати за 6-8 місяців, а на його роботу у бюджеті виділено 650 мільйонів гривень.

Про це розповів голова Бюро у коментарі ресурсу “Лівий берег”.

“За попередньою оцінкою та після деяких консультацій я, все ж таки, вважаю, що за умови співпраці з державними органами, якщо отримаємо від них передбачену законом допомогу, за шість-вісім місяців ми зможемо запустити роботу. Мені б цього дуже хотілось”, – підкреслив новоспечений очільник ДБР.

За його словами, якщо народні обранці розуміють, що ДБР є потрібним у цій країні, то і будуть відповідні законодавчі зміни.

Водночас він додав, що на фінансування Бюро у державному бюджеті на наступний рік передбачено 650 мільйонів гривень, однак цього, на його переконання, не вистачить.

“Якби орган вже діяв, штат було би сформовано тощо, сума була б достатньою. Це питання нами опрацьовується і до остаточного прийняття бюджету на 2018 рік ми внесемо свої пропозиції”, – зауважив голова відомтсва.

Крім того, Труба переконує, що його основна робота як керівника перш за все полягатиме у формуванні структури та запуску органу – це важливий етап, він є першочерговим.

“А найважливіше в діяльності ДБР – розслідування кримінальних справ, результат. Відсутність вибіркового правосуддя, аполітичність”, – констатував він.

Нагадаємо, 16 листопада конкурсна комісія рекомендувала на посаду директора ДБР Романа Трубу. Вже 22 листопада, Президент України Петро Порошенко підписав Указ про призначення Романа Труби директором ДБР.

Джерело Телеканал новини «24»
02.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook