Місто і регіон

Очікуються три магнітні бурі. Перша хвиля – уже цього тижня

Очікуються три магнітні бурі. Перша хвиля – уже цього тижня

Територію України накриють магнітні бурі – 18, 22 і 26 березня.

Про явище попередило Національне управління океанічних та атмосферних досліджень США. За даними відомства, спалахи на сонці призведуть до значного викиду в космос сонячної плазми, що спричинить збурення земної магнітосфери, – повідомляє facenews.ua.

“З 14 по 17 березня в нас очікуються невеликі хвилювання магнітосфери, а потім і зовсім насунуть три магнітні бурі поспіль. До України вони доберуться 18, 22 і 26 березня”, – йдеться в статті.

Усім трьом поки що присвоєно клас G1 – найнижчий за п’ятибальною шкалою інтенсивності магнітних бур. За такої інтенсивності можуть бути зафіксовані невеликі збої в роботі енергетичних систем та змінюватися маршрути польотів птахів. Однак велику небезпеку клас G1 не несе.

Усе ж, геомагнітні бурі впливають на самопочуття й діяльність людей. Медики кажуть, найгірше доведеться гіпотонікам і гіпертонікам. Від коливань магнітного поля страждають найчастіше ті, у кого проблеми з серцево-судинною системою. Напередодні бур і під час них люди часто скаржаться на різкі перепади тиску, серцеву аритмію й здавлюючий головний біль.

У цей період лікарі радять пити більше рідини й утриматись від вживання шкідливих продуктів та алкоголю. Поліпшити самопочуття допоможе контрастний душ, помірні фізичні навантаження, дотримання режиму сну. Застерігають уникати стресів.

Джерело: nizhyn.pravdatut.ua

Джерело: Уездные новости
14.03.2018