Україна і світ

Обсяги поставок американської зброї Україні є набагато менші, аніж російських танків на Донбасі, – Волкер

Обсяги поставок американської зброї Україні є набагато менші, аніж російських танків на Донбасі, – Волкер

Рішення про надання летальної зброї Україні США прийняли після того, як побачили, що рівень насильства на сході України істотно зріс. І різке збільшення порушення режиму припинення вогню відбувається за участю сил, які контролює та інструктує Росія.

Про це заявив спецпредставник Державного департаменту США Курт Волкер в коментарі BBC.

При цьому американський дипломат зазначив, що США запропонували Україні летальну зброю оборонного характеру, з якою неможливо йти в атаку.

Ми запропонували Україні оборонне озброєння. Наприклад, протитанкову зброю. Її можна використовувати, тільки якщо на вас йдуть танки. І обсяги поставок досить невеликі, в порівнянні з кількістю танків, які Росія розмістила на сході України. Безумовно, все це озброєння неефективне для наступальних операцій і ескалації конфлікту,
– заявив Курт Волкер.

Він також наголосив, що таким кроком США демонструють “наявність серйозної політичної підтримки суверенітету і територіальної цілісності України”.

“Україна, будучи самостійною країною, має право захищати себе від агресії. І вона має право шукати допомоги у інших країн, щоб закрити прогалини в своїй обороні. І у Києва є такі прогалини. США та інші країни намагаються допомогти їх закрити”, – заявив Курт Волкер.

Джерело Телеканал новини «24»
25.01.2018

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Facebook
Close