Україна і світ

Новини із зони АТО: бойовики минулої доби активно обстрілювали околиці Троїцького

Близько сотні мінометних мін за минулу добу прицільно лягли по позиціях українських військових. Загалом військові нарахували 14 обстрілів, унаслідок яких троє українських захисників зазнали поранення. Дві третини вогню бойовиків прийняли на себе вояки на околицях Троїцького.

Обстріли поблизу Троїцького із невеликими перервами тривають вже майже добу. Бойовики використовують міни різного калібру, зокрема 80 міліметрів та 120 міліметрів. Терористи стріляють в різні дні по різних флангах української оборони.

“Вчора, 6 лютого, серйозно обстріляли той фланг, де знаходиться житловий сектор. Людей із зони обстрілу евакуювали. На щастя, ніхто з мирних жителів не постраждав”, – розповів військовослужбовець Юрій.

В калібрі та інтенсивності бойових дій терористи себе не обмежують. Вони продовжують використовувати заборонену Мінськими домовленостями зброю.

Бойовики почали дуже часто використовувати міни 120 калібру. Нерідко можна натрапити на ворожі диверсійно-розвідувальні групи. Нещодавно нашим воякам довелося вступити в бій з ворогом і дати йому відпір. Війська противника відійшли назад,
– зазначив військовослужбовець Андрій.

Українські військові переконують, що не падають духом та не проявляють слабкість. Також вони запевнили, що дають гідну відповідь ворогу. Проте цього разу після вогню у відповідь на позиціях бойовиків щось задимілось – і настала тиша.

Джерело Телеканал новини «24»
07.02.2018

Facebook
Close