Україна і світ

Новий російський фейк:Сенцов після голодування з’їв цілу курку

Новий російський фейк:Сенцов після голодування з'їв цілу курку

Російські тюремники вразили новою цинічною заявою про українського бранця Олега Сенцова, мовляв, він після виходу з голодування з’їв цілу курку.

Про це заявив директор Федеральної служби виконання покарань Росії Валерій Максименко.

В інтерв’ю російському виданню “Известия”, сказав, що начебто працівниця лікарні Лабитнангі з власної ініціативи купила на ринку живу курку.

“І одна жінка-лікар з власної ініціативи поїхала на ринок, купила живу курку, оскубла її і сама особисто зварила з неї прекрасний поживний бульйон. І вона ним практично з ложечки нагодувала ув’язненого. До курки теж дійшла справа, але не всю він її з’їв, звичайно, відразу. У перший раз половину, другу вже доїв ввечері – після різкого припинення голодування відразу багато їсти не можна”, – заявив Максименко.

За його словами, вона приготувала з неї бульйон і нагодувала ним політв’язня, а згодом нібито Сенцов за день з’їв всю курку.

За що в Росії засудили Олега Сенцова? Його затримали 11 травня 2014 року на території окупованого Криму та звинуватили в підготовці теракту на півострові під час незаконної анексії Росією. Пізніше його звинуватили у зберіганні зброї та вибухівки. У серпні 2015 року в Росії Сенцова засудили до 20 років ув’язнення в колонії суворого режиму в місті Лабитнангі. А 14 травня 2018 року Сенцов оголосив голодування з вимогою звільнити усіх українських політв’язнів, утримуваних у Росії та в окупованому Криму.

хроніка подій

 • 5 жовт
  2018

  Україна готова обміняти Сенцова на будь-кого з росіян, засуджених за важкі злочини, – Геращенко

 • 5 жовт
  2018

  Печінка почала розкладатись: Сенцов описав стан свого здоров’я

 • 5 жовт
  2018

  “Він не хотів бути овочем в реанімації”: адвокат про рішення Сенцова припинити голодування

 • 5 жовт
  2018

  “Я змушений припинити голодування”: з’явилась заява Сенцова

 • 5 жовт
  2018

  Сенцов припинить голодування завтра, – адвокат політв’язня

 • 5 жовт
  2018

  Денісова підтвердила, що Сенцов припинив голодування

Джерело Телеканал новини «24»
08.10.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: