Місто і регіон

Новий емодзі: Apple надихнулася українським борщем | Ніжин

На платформі американського порталу Mashable опублікували статтю, присвячену українському борщу, після пропозиції компанії Apple створити емодзі для даної страви, яка надішла від українців.

Так, у понеділок, 30 листопада, на офіційній сторінці України в Twitter з’явилося повідомлення для компанії Apple і Google, в якому говорилося про власний варіант емодзі з національним блюдом.

“Нещодавно Томас Бекдал почав важливу дискусію про емодзі бургерів. Ми хочемо піти ще далі: Google і Apple, час створити емодзі з борщем!”, – йдеться в повідомленні.

Після цього американський ресурс Mashable опублікував статтю “Забудьте про бургери! Українці хочуть емодзі для борщу”.

Представник Mashable після бесіди з прес-службою Twitter України зазначив, що українські розробники вже працюють над створенням фірмового емодзі. Зараз вони оцінюють критерії “Unicode emoji”, щоб “втілити мрію про “борщ-емодзі” у реальність”.

Більше того, повідомляється, що борщ зробив великий вплив на світове суспільство: блюдо надихало відомих поетів, вчених і політиків на важливі відкриття.

“Багато поетів, вчених і політиків внесли свій вклад в світову історію після гарячої чашки борщу (це чиста правда!). Ми вважаємо, що ця історична справа має знайти своє заслужене місце в гордій сім’ї емодзі-страв”, – заявив прес-секретар.

Джерело:znaj.ua

Джерело: Нежатин
03.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook