Місто і регіон

Нові майданчики для збору відходів встановили у Ніжині

Нові майданчики для збору відходів встановили у Ніжині

Черговим кроком для покращення послуги зі збору та утилізації твердих побутових відходів стало встановлення трьох сучасних майданчиків з баками для сміття працівниками КП «ВУКГ». 

Вони були побудовані на вулицях 8 Березня, Носівський Шлях та по вулиці Івана Франка. Нові та сучасні майданчики мають крім ємностей для змішаного збору ТПВ, контейнери для роздільного збору сміття. В ці контейнери можна окремо викидати папір, целофан, пластикові пляшки (ПЕТ) та склобій.

Найближчим часом планується встановити необхідну кількість контейнерних майданчиків в районі «Мигалівка». Це дасть можливість відмовитись від подвірного вивозу сміття та побудувати досконалу логістику зі збору та вивозу сміття в цьому районі, що позитивно відобразиться на якості сервісу зі збору, вивозу та утилізації сміття в цілому.

Нові майданчики для збору відходів встановили у Ніжині Нові майданчики для збору відходів встановили у Ніжині Нові майданчики для збору відходів встановили у Ніжині Нові майданчики для збору відходів встановили у Ніжині Нові майданчики для збору відходів встановили у Ніжині Нові майданчики для збору відходів встановили у Ніжині Нові майданчики для збору відходів встановили у Ніжині

Джерело: mynizhyn.com
30.08.2017
[metaslider id=71402]

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook
Close