Місто і регіон

Новенькі ноутбуки для віддаленої школи

Новенькі ноутбуки для віддаленої школиУ одній з найвіддаленіших від центру шкіл Ніжина – ЗОШ № 13, що на Фрунзівці справжнє свято. Учні та вчителі не приховують радості та захвату, адже відтепер навчальний заклад матиме сучасний коп’ютерний клас. Завдяки залученим народним депутатом України Олександром Кодолою коштам у школі з’явилося сім новеньких ноутбуків, а найближчим часом оновиться також сцена та куліси в актовій залі.

У рамках робочої поїздки Олександр Кодола завітав до ЗОШ № 13, де взяв участь у відкритті оновленого освітнього простору. До непересічної події приєдналися і члени його команди, а також заступник міського голови Григорій Олійник та місцеві депутати, котрі у міськраді представляють депутатську групу «Фрунзівка».

– З тринадцятою школою ми знайомі вже чимало часу і відвідуємо не вперше. – наголосив Олександр Кодола під час урочистого відкриття. – Ще в липні цього року в рамках робочої зустрічі визначили основні завдання нашої спільної роботи. І сьогодні вже через декілька місяців ми маємо результати. Надзвичайно приємно, що сьогодні є можливість залучати з бюджету кошти на користь дітей, незважаючи на ситуацію в державі. Адже підтримка освіти завжди має бути в пріоритеті, незважаючи на те школа віддалена, чи центральна. Впевнений це не остання наша зустріч, попереду ще чимало задумів.

Директор школи Світлана Несклада не приховує, що стара комп’ютерна техніка багато в чому обмежувала уроки інформатики. Та відтепер, завдяки підтримці нардепа, є всі можливості для повноцінного навчального процесу і розвитку учнів. Тим більше такий подарунок вдвічі приємний, адже скоро школа святкуватиме столітній ювілей.

Новенькі ноутбуки для віддаленої школи

Новенькі ноутбуки для віддаленої школи

Новенькі ноутбуки для віддаленої школи

Новенькі ноутбуки для віддаленої школи

Новенькі ноутбуки для віддаленої школи

Джерело: Уездные новости
01.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook