Мебельный салон г.Нежин Черниговская область перейти в магазин
Україна і світ

Ноутбуки позаздрять: Lenovo презентує смартфон із рекордним об’ємом пам’яті

Ноутбуки позаздрять: Lenovo презентує смартфон із рекордним об'ємом пам'яті

Вслід за анонсом смартфону Smartisan R1 із вбудованим накопичувачем об’ємом 1 ТБ віце-президент компанії Lenovo Чанг Чен заявив, що їх майбутній флагман запропонує користувачам в рази більше простору для зберігання даних.

Про це повідомляє ubergizmo.

За словами представника Lenovo, в майбутній новинці Z5 буде встановлений накопичувач на 4 ТБ. Цього має вистачити, щоб записати на смартфон мільйон фотографій, 2 тисячі фільмів у високій роздільній здатності або 150 тисяч музичних файлів в стислому форматі.

Ноутбуки позаздрять: Lenovo презентує смартфон із рекордним об'ємом пам'яті


 Lenovo Z5 отримає внутрішнє сховище на 4 ТБ

Також відомо, що екран Lenovo Z5 буде займати 95% площі передньої панелі. Виробник вже опублікував зображення верхньої та нижньої частини пристрою, судячи з яких у нього не буде ніяких вирізів.

Ноутбуки позаздрять: Lenovo презентує смартфон із рекордним об'ємом пам'яті Ноутбуки позаздрять: Lenovo презентує смартфон із рекордним об'ємом пам'яті
Екран ​Lenovo Z5 займатиме 95% площі передньої панелі

Чанг Чен пообіцяв, що Lenovo Z5 зробить чотири технологічних прориви, а при його розробці було використано 18 запатентованих технологій. Схоже, що відсутність рамок і накопичувач рекордної ємності – це не все, чим зможе здивувати майбутній флагман.

Варто зазначити, що презентація Lenovo Z5 відбудеться 14 червня.

Джерело Телеканал новини «24»
18.05.2018
ПОДІЛИТИСЬ