Мебельный салон г.Нежин Черниговская область перейти в магазин
Україна і світ

Нормандський формат і миротворці: Меркель обговорила з Путіним Україну

Президент РФ Володимир Путін заявив, що Росія і Німеччина разом продовжать роботу в рамках нормандського формату, а МЗС двох країн доручено опрацювати питання відправки місії ООН в Україну.

Нормандський формат і миротворці: Меркель обговорила з Путіним Україну

– Торкнулися стану справ і в Україні. За обопільною думкою, Мінські угоди залишаються безальтернативною основою врегулювання. І ми, звичайно, продовжуватимемо спільну роботу в рамках нормандського формату, сприятимемо результативній діяльності контактної групи в Мінську, – сказав Путін у п’ятницю за підсумками переговорів з канцлером ФРН Ангелою Меркель, пише Інтерфакс-Україна.

При цьому він повідомив, що конкретна дата проведення зустрічі у рамках нормандського формату на вищому рівні поки не обговорювалася.

Меркель, зі свого боку зазначила, що глави МЗС вже ведуть підготовку можливого саміту і опрацьовують тему запуску місії ООН зі сприяння охороні спостерігачів ОБСЄ на Донбасі.

– Я думаю, що наступний крок повинен стати таким, щоб зайнятися місією ООН і постаратися розробити спільний мандат, аби потім у Раді Безпеки (ООН. – Ред.) ця тема могла обговорюватися, – додала канцлер.

Джерело ФАКТИ. ICTV
18.05.2018
ПОДІЛИТИСЬ