Місто і регіон

Ніжинські спортсмени завоювали медалі на Міжнародному боксерському турнірі

Ніжинські спортсмени завоювали медалі на Міжнародному боксерському турніріНа початку грудня в Славутичі відбувся «Х Міжнародний турнір з боксу пам’яті Г.Р.Кіма».

Поряд з українськими боксерами нові звання виборювали спортсмени з Молдови та Білорусі.

Фахівці відзначають, що за складом учасників турнір був дуже сильним.

Удача усміхнулась ніжинським спортсменам – вихованцям Ніжинської КДЮСШ, СК «Легіонер», які вибороли п’ять нагород різного ґатунку.

Максим Ярина (2007 р.н) – провів 1 бій і посів I місце в ваговій категорії до 30 кг.

Даніїл Кущ (2004 р.н) – у півфіналі отримав впевнену перемогу над білорусом, а у фіналі не менш яскраво переміг боксера з Києва та посів I місце в ваговій категорії до 43 кг.

Сергій Полешко (2001 р.н) – у фіналі поступився кандидату в майстри спорту з Пісківки та посів II місце у ваговій категорії до 64 кг.

Данило Заболотний (2005 р.н) – в ¼ переміг боксера з Переяслав-Хмельницького, у півфіналі здолав боксера з Молдови, але у фіналі поступився досвідченому білорусу та посів II місце у ваговій категорії до 40 кг.

Іван Вискірко (2004 р.н) – у ¼ переміг боксера з Білорусі, але у півфіналі в рівному двобої поступився спортсмену з Броварів, у якого за плечима більше 100 боїв, і посів III місце у ваговій категорії до 44,5 кг.

Джерело: Nizhyn news

Джерело: Уездные новости
05.12.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook