Місто і регіон

Ніжинські КВНщики вийдуть на сцену Студентської ліги сміху

Ніжинські КВНщики вийдуть на сцену Студентської ліги сміху

Хто хоч раз ходив на КВН до Гоголівського вузу, той не міг не помітити збірну команду НДУ з історико – юридичного факультету «Дуракам закон не писан». До того ж, цей творчий колектив знають і поза межами університету. Про це повідомили на сайті Правда ТУТ.

Серед останніх перемог команди – 2 призове місце в Славутичі. Завдяки цьому ніжинські КВНщики ввійшли в суперфінал сезону, який заплановано на 1 грудня.

Днями колектив відзначився й на Осінньому кубку КВН в Прилуках. Змагання там не проводились півтора року, тож боролися між собою далеко не слабкі учасники та не новачки. Середнє місце в таблиці, за словами капітана ніжинських гумористів Сергія Іванюка, не засмутило, а навпаки – надало наснаги працювати більше й наполегливіше.

Сьогодні «Дуракам закон не писан» гратиме в Студентській лізі сміху в Краматорську, де зійдуться на одній сцені з командами телевізійної «Ліги».

«Настрій позитивний, робочий. Команда виступатиме в оновленому складі, повернулися старі обличчя. Маємо досить гарний матеріал, будемо ним і вражати. Намагаємося писати гумор, який буде доступний для різної категорії людей. Який би не був результат, це гарний досвід для нас», – ділиться капітан команди Сергій Іванюк.

За постійну підтримку команда дякує ректору НДУ Олександрові Самойленку та соціально-гуманітарному відділу.

Джерело: Уездные новости
02.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook