Місто і регіон

НІЖИНСЬКІ БАСКЕТБОЛІСТИ — З «БРОНЗОЮ» УКРАЇНСЬКОЇ СТРІТБОЛЬНОЇ ЛІГИ

У Броварах відбувся відбірковий етап змагань Української стрітбольної ліги 3×3 FIBA Endorsed в чоловічій та жіночій категоріях, – інформує «Нежатин».

Українська стрітбольна ліга – це формат проведення баскетбольних змагань «3 на 3», які об’єднують понад 1000 команд зі всієї України. Весь літній сезон змагання проходять переважно в обласних центрах України, та в містах, де є сучасні баскетбольні майданчики зі штучним покриттям.

В одному з таких відбіркових етапів УСЛ взяли участь і баскетболісти з команди «БК Ніжин». На початку змагань ніжинці зазнали прикрої поразки в додатковий час від баскетболістів з міста Києва, але потім фортуна була на боці «БК Ніжин».

Ніжинці здобули чотири перемоги поспіль над командами з міст Києва, Черкас, Броварів та потрапили до півфінальної частини змагань. До речі, крім команди з Ніжина, до півфіналу потрапили ще три найсильніші баскетбольні колективи і всі вони представляли місто Київ.

Півфінальна частина змагань видалася для ніжинських баскетболістів не зовсім вдалою, так як перемагаючи протягом всієї гри, ніжинці не змогли втримати перемогу, програвши з рахунком 15-12.

Кубок відбіркового етапу Української стрітбольної ліги в місті Бровари розіграли між собою команди зі столиці, ніжинці посіли третє місце.

НІЖИНСЬКІ БАСКЕТБОЛІСТИ — З «БРОНЗОЮ» УКРАЇНСЬКОЇ СТРІТБОЛЬНОЇ ЛІГИ

НІЖИНСЬКІ БАСКЕТБОЛІСТИ — З «БРОНЗОЮ» УКРАЇНСЬКОЇ СТРІТБОЛЬНОЇ ЛІГИ [metaslider id=71402] Джерело: Уездные новости
27.07.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook