Місто і регіон

Ніжинська «Залізниця» не хоче виконувати рішення суду і подала на апеляцію

26 травня цього року Ніжинським міськрайонним судом було винесено рішення за позовом Богдана Олександра Романовича, яким ПАТ «Укрзалізниця» зобов'язано вчинити дії щодо відкриття переходів до пасажирських платформ.

Рішення суду не було виконане, адже керівництво ніжинської залізничної станції ввважає рішення суду неправомірним. Свою точку зору начальник станції м. Ніжин Чайка Юрій Кирилович буде доводити в апеляційному суді м. Чернігів.

Дата розгляду справи у апеляційному суді ще не призначена.

Ніжинська «Залізниця» не хоче виконувати рішення суду і подала на апеляціюНіжинська «Залізниця» не хоче виконувати рішення суду і подала на апеляціюНіжинська «Залізниця» не хоче виконувати рішення суду і подала на апеляціюНіжинська «Залізниця» не хоче виконувати рішення суду і подала на апеляціюНіжинська «Залізниця» не хоче виконувати рішення суду і подала на апеляціюНіжинська «Залізниця» не хоче виконувати рішення суду і подала на апеляціюНіжинська «Залізниця» не хоче виконувати рішення суду і подала на апеляціюНіжинська «Залізниця» не хоче виконувати рішення суду і подала на апеляціюНіжинська «Залізниця» не хоче виконувати рішення суду і подала на апеляціюНіжинська «Залізниця» не хоче виконувати рішення суду і подала на апеляціюНіжинська «Залізниця» не хоче виконувати рішення суду і подала на апеляціюНіжинська «Залізниця» не хоче виконувати рішення суду і подала на апеляціюНіжинська «Залізниця» не хоче виконувати рішення суду і подала на апеляціюНіжинська «Залізниця» не хоче виконувати рішення суду і подала на апеляціюНіжинська «Залізниця» не хоче виконувати рішення суду і подала на апеляцію

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Уездные новости

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook
Close