Місто і регіон

Ніжинка потребує термінової допомоги!

52-річна ніжинка Варивода Людмила Романівна потребує допомоги! 

У 2003 році вона провела операцію по заміні кульшових суглобів в  ДУ «Інститут травматлоогії та ортопедії НАМН України» . Встановлені суглоби дали їй можливість майже повноцінно прожити 14 років. Та за цей час вони зносилися та більше не виконують своїх функцій. Через це в 2017 році стан здоров'я значно погіршився.

В січні поточного року лікарі Ніжинської центральної міської лікарні ім. М. Галицького поставили невтішний діагноз: септична нестабільність обох ендопротезів кульшового суглоба, хронічна анемія, ревматоїдний артрит. А в березні спеціалісти Інституту травматології та ортопедії НАМН діагностували гнійний артрит лівого кульшового суглоба.

За словами лікарів, оперативне втручання будуть проводити в два етапи:

  1. Видалення ендопротезів та встановлення тимчасових протезів.
  2. Встановлення нових, постійних ендопротезів.

Обидва етапи повинні супроводжуватися інтенсивною терапією.

На для того, щоб провести дані оперативні втручання пані Людмилі потрібно зібрати немалу суму коштів. Для неї, як для інваліда І групи, такі суми непідйомні. Вона особисто, її сусіди та знайомі просять матеріальної допомоги у небайдужих людей.

Жінка вже звернулася до народного депутата України Олександра Кодоли. Він надіслав депутатського запиту Директору Державної установи «Інститут травматології та ортопедії» Національної  академії  медичних  наук України» Гайку Г.В. з проханням сприяти проведенню їй безкоштовного реендопротезування кульшових суглобів. Але, поки що, пан Гайко не надіслав своєї відповіді.

Просимо не залишатися байдужими та допомогти Вариводі Людмилі Романівні мати повноцінне життя.

Зв'язатися з пані Людмилою можна за номером телефону: 068-322-97-00
Номер карти Ощадбанку: 5167490095789476

Не залишайтеся осторонь чужої біди! Допоможімо Вариводі Людмилі Романівні стати на ноги разом!

Ніжинка потребує термінової допомоги! Ніжинка потребує термінової допомоги! Ніжинка потребує термінової допомоги! Ніжинка потребує термінової допомоги!

Ніжинка потребує термінової допомоги! Ніжинка потребує термінової допомоги! [metaslider id=71402] Джерело: Уездные новости
28.07.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook