Місто і регіон

Ніжинці – переможці у обласному національно-патріотичному заході «Я – патріот»

Ніжинці – переможці у обласному національно-патріотичному заході «Я – патріот»Завершилися змагання обласного національно-патріотичного заходу «Я – патріот», що проходять уже третій рік поспіль на Чернігівщині. Про це написали на сайті nizhynnews.

Майбутні призовники на базі військової частини в смт Гончарівське, де є всі умови для проведення фізичної та військової підготовки, на власному досвіді відчули, що таке «армійські будні». Про це повідомили в департаменті сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

Юні хлопці три дні прожили в казармах, пройшли теоретичні та практичні навчання із військової та тактичної підготовки, позмагалися на дистанціях 100, 1000 метрів, у метанні ручних гранат, стрільбі з автомата та підтягуванні на перекладині.

За підсумками змагань визначили переможців. У командному заліку серед учнів 9-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів переможцем стала команда Коропського району, друге місце – у команди Козелецького району, третє – в команди Ніжинського району.

Серед студентів вишів перемогла команда Ніжинського агротехнічного коледжу, друге місце – у команди Чернігівського національного педагогічного університету, третє – в команди Чернігівського національного технологічного університету. Переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та грамотами.

Джерело: Уездные новости
24.09.2017
[metaslider id=71402]

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook