Місто і регіон

Ніжинці голосують за створення притулку для вуличних тварин

Проблема великої кількості безпритульних тварин у Ніжині дуже актуальна. Це констатують не тільки самі жителі, але і лікарі. Адже останнім часом кількість покусаних людей збільшилась. На щастя, лікарні забезпечені необхідними вакцинами, але це не вирішує проблему повністю.Ніжинці голосують за створення притулку для вуличних тварин

Наразі міська влада підписала договір з клінікою «Айболит», яка за кошти міського бюджету здійснює стерилізацію, кастрацію та чіпування тварин. Але покищо тільки 18 собак стали «клієнтами» даної клініки. В масштабах міста це дуже мізерна кількість, особливо з урахуванням числа безпритульних собак.

Тому ніжинці вирішили піти ще одним шляхом вирішення даної проблеми — створили електронну петицію з проханням збудувати притулок для вуличних тварин. Автором петиції став Євген Ткаченко, дата публікації — 15 червня.

Зараз місто знову нахлинула хвиля обурення деяких громадян з приводу вуличних тварин.

В місті Ніжині на базі однієї з занедбаних будівель створити притулок для безхатніх тварин і на це виділити необхідні кошти. А не продовжувати антигуманне поводження з тваринами.
А також встановити чіткий облік всіх вуличних тварин.

Проголосувати за дану ініціативу можна за посиланням.

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Уездные новости

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook