Місто і регіон

Ніжин місто футбольне

Ніжин місто футбольне«Ніжин місто футбольне…», — саме так на церемонії закриття міського футбольного сезону 23 листопада сказав спеціальний гість заходу, відомий спортивний журналіст Артем Франков.

Зі словами знаного футбольного оглядача не посперечаєшся – кожен футбольний рік у Ніжині багатий на здобутки, не виключення і сезон 2016—2017-го.

Чого тільки варте видання справжнього футбольного літопису Ніжина – книга Людмили Ярмової і голови Федерації футболу міста Володимира Мамедова «Закохані у футбол», що зовсім нещодавно побачила світ у одному з харківських видавництв. З презентації видання і почався підсумковий футбольний захід. На сторінках новинки представлені архівні фото, спогади зірок ніжинського футболу, сучасні здобутки.

Більше десятка блискучих кубків, дипломів та інших нагород отримали й ті хто творить футбольну історію міста сьогодні – молоді, дорослі та ветеранські команди, котрі протягом року не втомлювалися класти у спортивну скарбничку міста численні перемоги. Зокрема була відзначена трійка молодіжних команд міської дитячо-юнацької спортивної школи з футболу – збірні «Динамо», «Агро» та «Дружба», а в особистому заліку нагороди отримали юні футболісти М. Басанець, М. Литовченко, І. Дорошенко, котрий, до речі, забив цьогоріч найбільше голів, та багато інших молодих футбольних талантів.

Відбулося цього року і покращення футбольної інфраструктури міста над Остром. Міська рада виділила на футбольний розвиток два мільйони гривень, а народний депутат Олександр Кодола залучив кошти на створення футбольного майданчика зі штучним покриттям.

Вітав вдале завершення футбольного року і голова Чернігівської обласної федерації футболу Геннадій Прокопович, який порадував вихованців ДЮСШ з футболу цінними у древній грі подарунками – м’ячами та комплектами новеньких форм. Отримав матеріальну підтримку ніжинський футбол і від меценатів-шанувальників «короля спорту». Справжньою ж окрасою футбольного вечора стали іскрометні виступи художніх колективів Ніжина.

фото з сайту nizhynnews

Ніжин місто футбольне

Ніжин місто футбольне

Ніжин місто футбольне

Ніжин місто футбольне

Ніжин місто футбольне

Ніжин місто футбольне

Ніжин місто футбольне

Ніжин місто футбольне

Джерело: Уездные новости
24.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook