Україна і світ

Нищівний тайфун ударив по Філіппінах: багато загиблих і зниклих без вісти, країну знищено

Нищівний тайфун ударив по Філіппінах: багато загиблих і зниклих без вісти, країну знищено

На Півночі Філіппін пронісся тайфун “Мангхут”, внаслідок чого цю територію охопили сильні зливи та шалені вітри. У результаті стихії щонайменше 14 людей загинули, серед яких є й рятувальники. Крім того, ще шість осіб зникли без вісти.

Як повідомляє BBC, у результаті “Тайфуну” руйнувань зазнали деякі будівлі, також пошкоджено зв’язок.

За словами місцевої влади, в результаті тайфуну загинули щонайменше 14 осіб, зокрема 2 рятувальники, що намагалися витягнути людей, що потрапили у пастку внаслідок зсуву ґрунту.

Крім того повідомляється, що було знайдено тіло молодої дівчини у річці Марікіна (ця водна артерія протікає через столицю країни Манілу).

Додамо, що інформаційна агенція Associated Press пише ще про шість осіб, що зникли без вісти.

Також журналісти зазначають, що усі вони, як і більшість загиблих – жителі міста Багіо в північній частині острова Лусон, який не витримав удару стихійного лиха.

Тайфун “Мангхут” на Філіппінах: дивіться відео

Нагадаємо, раніше 24 канал повідомляв, що у зв’язку із наближенням тайфуну “Мангхут”, тисячі мешканців Півночі Філіппін було евакуйовано. Крім цього, закрили чимало шкіл і підготували людей для участі в рятувальних операціях. Як зазначалося, швидкість вітру у епіцентрі стихії сягає 150-ти кілометрів за годину.

Джерело Телеканал новини «24»
15.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: