Україна і світ

Нищівна критика Тимошенко та мовчанка Вакарчука: виступи лідерів на Ялтинському форумі

У Києві триває форум “Ялтинська європейська стратегія” економічний форум ЄС. Зранку, 15 вересня, відбувалася платформа, у якій взяли участь Юлія Тимошенко, Анатолій Гриценко та Святослав Вакарчук.

Про це в прямому ефірі 24 каналу розповіла кореспондентка.

За її словами, найважчою була промова для Юлії Тимошенко. Їй ставили найважчі питання, зокрема, чому партія “Батькіщина” не голосує за важливі закони у Раді. Залишилася екс-прем’єрка й без підтримки залу. Найцікавішимими були питання про газові контракти, які вона підписала, а також про відносини з Росією і Володимиром Путіним.

Я відповідаю за кожну літеру цих контрактів і я вас запевняю, що це була реальна свобода, багатократне збільшення транзиту російського газу через Україну. Ці контракти закінчуються у 2019 році і ось що робити тоді – це питання,
– заявила Тимошенко.

Розмова з Анатолієм Гриценко спокійна, він намагався пояснити свою роль, що він хоче зробити в Україні. Він вважає, що в першу чергу треба вирішувати правові питання, аби всі громадяни були рівноправні і їхні права дотримувалися.

Найочікуванішим був виступ Святослава Вакарчука, який зараз присутній у всіх соціологічних опитуваннях. Проте чи піде він на президентські вибори, музикант відповіді не дав.

“Лідери– це важливо, але найважливіше, хто стоїть за цими лідерами і люди, які стоять за мною – це сила, яку не спинити”, – запевнив музикант.

Дивіться відео про ймовірне президентство Святослава Вакарчука:

Зазначимо, що у ЗМІ давно ходять чутки про ймовірне балотування Святослава Вакарчука на пост президента України на виборах у 2019 році. Сам музикант жодного разу не підтверджував, але і не спростовував цієї інформації. Так, у червні Вакарчук укотре прокоментував чутки ймовірне президентство, заявивши, що жодній його відповіді все одно не повірять.

Джерело Телеканал новини «24»
15.09.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: