Місто і регіон

“НіжинТеплоМережі» «ткнули носом» в очевидну проблему теплотрас | Ніжин

Холодні дні поступово спливають, але ще не скоро забудуть ніжинці рахунки за спожите тепло, що надходили цією зимою. Вартість опалення цьогоріч побила всі рекорди. У деяких українців суми сягали 4, 6 та навіть 8 тисяч гривень. Чи всі розуміють, що платять не лише за спожите тепло? Так, наприклад, його частина гріє наші вулиці. Так відбувається через те, що тепло втрачають теплотраси. Докази того зробив відомий ніжинський фотограф Ігор Волосянкін.

Ця ситуація спровокувала запитання від члену виконкому Геннадія Личманенка до головного інженера «НіжинТеплоМереж»: «Ви збираєтесь приводити теплотраси у порядок? Цю зиму, дивлячись на них, я розумію, що зараз лічильники обліковують не лише те тепло, яке використав будинок.»

На що Микола Колосок йому відповів: «Щоб це все правильно і раціонально зробити,  вкласти фінансування, треба розробити стратегічний план розвитку підприємства. Для цього необхідно виявити найслабші точки.» На це, з посмішкою заступник міського голови Григорій Олійник підкреслив, що їх видно і неозброєним оком.

«Може раціонально поставити декілька помп. Це робота не одного дня…», – виправдався Микола Іванович. Та почув у свій бік зауваження: «Почніть хоча б з чогось. Протягом багатьох років тільки говорять, що потрібно щось робити, а нічого не роблять. Цього року почнеться опалювальний період, і що, знову будемо тепло пускати наліво – направо?»

Вислухавши дві сторони, Григорій Олійник звернувся до головного інженера з проханням в подальшому запропонувати варіант технологічного рішення, аби наблизити генеруючу установку до об’єкта який обслуговується. Адже всім ніжинцям добре відома теплотраса в третьому мікрорайоні протяжністю в 3 км. Хіба можна утримувати тоді потрібний тепловий режим в найближчих будинках та школі?

Описуючи ці та інші проблеми міста наштовхуємось на думку, що більшість призначених керівників комунальних підприємств поки «носом не уткнеш» в очевидну проблему, вона залишається в їх очах сліпою плямою. А людям від того жити все важче і важче…  Як би не прості ніжинці, багато справ у місті втілювались би лише у розмовах.

Марина Волинець

Джерело

Схожі статті

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!