Місто і регіон

Ніжинський “Позитивчик” взяв участь у Міжнародному турнірі з естетичної групової гімнастики | Ніжин

19 листопада Ніжинська школа «Позитивчик» взяла участь у Міжнародному турнірі з естетичної групової гімнастики «Brilliant KYIV» в межах VIII Міжнародного Танцювально-Вокального Фестивалю «Brilliant Запрошує», який стартував у Київ.

Змагання проводились на високому рівні згідно діючих правил IFAGG (Федерація Естетичної Групової гімнастики)
Метою заходу були: популяризація та подальший розвиток естетичної групової гімнастики в Україні, підвищення спортивної майстерності, встановлення творчих контактів та зміцнення дружніх зв’язків.
На гостей чекали танцювальні, гімнастичні композиції на всі смаки, різнобарв’я стилів, яскраві костюми, а головне — дитяча творчість, помножена на їх талант. Виступи учасників оцінювали кваліфіковані судді з усієї України, а також з інших країн.
Завдяки таким змаганням молоді спортсмени та керівники колективів мають змогу вдосконалювати своє вміння та підвищувати професійний рівень. Свято спорту, яке подарували юні учасникі , пройшло на позитиві, а наші маленькі гімнастки отримали призові місця і визнання глядачів. Приємно, що спортивне життя нашого міста повниться молодими талантами, які демонструють свої надбання і досягнення на міжнародному рівні. Від колектива ШГР «Позитивчик» висловлюємо щиру подяку Відділу з питань фізичної культури та спорту Ніжинської міської ради і особисто начальнику Глушку Павлу за підтримку підростаючого покоління.

 Президент фітнес-центру «Позитив» Галина Арвахі

Джерело: Нежатин
27.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook