Місто і регіон

Ніжинських зупинкових підприємців забов’яжуть “вийти з тіні” | Ніжин

16 листопада на засіданні ніжинського міськвиконкому було піднято питання про продовження договору оренди приміщень, що розташовані на зупинках громадського автотранспорту в Ніжині.

Під час обговорення цього питання міським головою Анатолієм Лінником було зауважено, що в Ніжині багато зупинок із кіосками, які не виконують умови договору укладеного стосовно освітлення частини в якій проводиться висадка і посадка пасажирів. Міський голова дав завдання направити всім орендарям попередження про необхідність освітлення в нічний час не лише фасаду будівлі, але і зони очікування пасажирами громадського транспорту. Це стосується всіх кіосків не залежно від місця їх розташування.

Треба зазначити, що недостатнє освітлення призводить до активації правопорушень таких як, розпиття спиртних напоїв, грабежів і скупчення злочинних елементів. Неодноразово у ніжинських ЗМІ висвітлювались ДТП, які траплялись біля неосвітлених зупинок автотранспорту. За осінь було зафіксовано три наїзди, два з яких по вулиці Прилуцькій.

Лілія Журко

 

 

Джерело: Нежатин
20.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook