Місто і регіон

Ніжинських медпрацівників привітали з професійним святом | Ніжин

В усі часи професія медика була однією з найважливіших, найбільш благородних та жертовних. Тож, кожної третьої неділі червня традиційно відзначається День медичного працівника.

З цієї нагоди відбулись урочистості  в стінах  Ніжинського драматичного театру імені М. Коцюбинського. Захід розпочався з привітань міського голови Анатолія Лінника та секретаря міської ради Валерія Салогуба. В своїх зверненнях до медпрацівників керівництво міста побажало найголовнішого – здоровя та запевнили, що міська рада буде робити все можливе, аби медики працювали в комфортних умовах, а їх робота оцінювалась достойно.

Треба зпазначити, що в цьому році ніжинські медичні працівники до свого професійного свята, за рахунок міського бюджету, отримали премії в розміроі 50% від посадового окладу.

На винуватців  свята чекали подяки та грамоти від міськвиконкому та Міністерства Охорони Здоров’я. Вітали медиків головний лікар ЦМЛ Олександр Костирко та головний лікар центру первинної медико-санітарної допомоги Оксана Калініченко, які також теплими словами та відзнаками привітали своїх колег. На цьому урочиста частина свята закінчилися, а концертною програмою його продовжили актори Ніжинського драмтеатру.

 

 

всі новини міста Ніжин та регіону

всі новини Україна і світ

Джерело: Нежатин
17.06.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook
Close