Місто і регіон

Ніжинських жінок поважного віку привітали зі святом весни | Ніжин

З нагоди жіночого свята  Ніжинська міська організація  Товариства Червоного Хреста України (голова Наталія Саєнко) та Територіальний  центр соціального обслуговування Ніжинської міської ради ( директор Інеса  Шаповалова) вже традиційно, на передодні 8 березня,  привітали представниць прекрасної статі – жінок поважного віку. 7 березня в стінах Червоного Хреста зустрічали жіноцтво мікрорайону «Прогрес».

Свято 8 Березня є символом усього найкращого, що уособлює в собі жінка – сердечності, доброти, кохання, радості і тепла. Того дня наші ніжинські жінки  були раді зустрітися  та відчути дружню та теплу атмосферу, яка відбулась за святковим столом.  Під час заходу присутні поспілкувалися за чашкою чаю зі смачними солодощами.  Голова товариства Червоний Хрест Наталія Саєнко та волонтер Ліза Саєнко вручили присутнім жінкам подарунки, а також побажали  міцного здоров’я, щастя та невичерпної енергії. Вітали жінок і сильна половина – чоловіки.

Тетяна Марченко


Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!