Місто і регіон

Ніжинські таланти вразили своїм умінням Влада Яму | Ніжин

Колектив Ніжинської дитячої хореографічної школи під керівництвом заслуженого  працівника культури України, директора – Галини Тимошенко, вже багато років готує талановите покоління юних ніжинців, які показують найвищі результати на змаганнях і конкурсах обласного, державного і міжнародного значення.
Ось і III Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв «Перлина Карпат» пройшов за участю наших молодих зірок.
Вихованці НДХШ показали свої найкращі вміння з хореографії, вокалу та інструментальної майстерності. Отримали ряд нагород, дипломів і цінних подарунків.
– Ансамбль сучасно-класичного танцю «Гармонія», керівник  Алла Ганага, балетмейстер Оксана Лисиця, з композицією «Анатомія почуттів», зайняв  2-ге місце.
– Дитячий зразковий ансамбль народного танцю «Квіти України», керівник Олександр Пархоменко, балетмейстер Ігор Яцина, з композицією «Веселі господарочки», зайняв 2-ге місце.
– Шумовий оркестр «Світанок», керівники Марина Шматок, Володимир Пампура, з композицією «Вечорниці», зайняв 1-ше місце.
– Ансамбль сучасно-класичного танцю «Гармонія», керівник Алла Ганага, з композицією «Піццикатто», зайняв 1-ше місце і з композицією «Спогади» 3-тє місце.
– Вокалістки викладача Ігоря Дяконенко,  Єлизавета Пешко і Марія Ракоїд, зайняли 2-ге і 3-тє місце.
Серед  музикантів інструментального жанру  від Ніжина були наступні учасники:
– Єлизавета Пешко і Марія Ракоїд (викладач Ірина Колодка) – 2-ге місце і 3-тє місце,
– Герман Москаленко (викладач Валентина Ревенчук) – 1-ше місце,
– Поліна Чернишова (викладач Людмила Бобир)-  2-ге місце,
– Олександр Нахаєв (викладач Алла Ганага) – 1-ше місце,
– Дар’я Свірина (викладач Юлія Камінська) – 1-ше місце,
– Богдан Олидський (викладач Марина Шматок) – 1-ше місце.
Також познайомилися близько зі спеціально запрошеними гостями Владом Ямою, який був присутній в якості судді на конкурсі, та Олександром Лещенко,  фіналістом проекту «Танцюють всі» першого сезону,”Танцюю для тебе” і постановником-хореографом проекту «Танцювальний майдан»
Які відчуття залишив по собі конкурс у серцях викладачів і дітей Ніжина, ми запитали у вчителів НДХШ, які супроводжували учнів на конкурс.
Алла Ганага, класний керівник 7-го класу НДХШ зазначила:
«Ми – я і діти, були у захваті від такої краси. Місце конкурсу – красивий і неповторний куточок  західної України, а саме Буковель. Також приголомшило оздоблення конкурсу, приємно вразили виступи зірок. Ми мали можливість віч-на-віч поспілкуватися з нашими кумирами, отримали  позитивний танцювальний досвід на флешмобі та майстер-класі від Олександра Лещенка, який виявився дуже позитивним і контактним викладачем , адже зміг із легкістю організувати дітей і подарував усім нам безліч яскравих моментів під час спілкування і роботи. Колективи НДХШ виступили на достойному рівні. Доказом цього є один із призів – грошовий сертифікат на знижку в 300 євро  на участь у міжнародному конкурсі « Зірки Албени» та відпочинку дітей у Болгарії. Всі діти отримали медалі та цінні подарунки».
Також до висловлювань долучилась Марина Шматок, класний керівник 6-го класу НДХШ: « Діти і ми дуже щасливі від яскравої, сонячної, дружньої атмосфери, яка випромінювалася звідусіль. Ми з дітками –  злагоджена сім’я, яка вже не перший рік приїздить на цей конкурс. У нас є свої традиції. Ми збираємося разом і пишемо на снігу назву нашого рідного, славетного міста. Це об’єднує нас і підбадьорює. Весь колектив  дуже задоволений  можливістю обмінятися досвідом з ансамблями інших міст нашої держави».

Лілія Журко

 

Джерело: Нежатин
03.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook