Місто і регіон

Ніжинські спортсменки взяли участь у відкритих змаганнях зі спортивної гімнастики | Ніжин

10-12 березня у м. Біла Церква проходили відкриті змагання з спортивної гімнастики. у змаганнях взяли участь 8 команд, а саме: м.Київ, м. Новгород-Сіверськ, м.Черкаси “Спартак”, м.Черкаси “ОЛІМП”, м.Тернопіль, м. Чернігів, м.Ніжин “Спартак” та м. Біла Цеква. Вихованці Ніжинської КДЮСШ ФСТ “Спартак” показали наступні результати: 2008р.н. по І -му юнацькому розряду – Імісце -Бурнос Марія,
2009 р.н. – по І-му юнацькому розряду – І місце Швець Владислава, 2010 р.н. по І-му юнацькому – І місце – Василенко Софія. 2005 р.н. по І-му спортивному – ІІІ місце – Біленька Іванна.
26.03.2017 по вул. Незалежності 38А  за підтримки відділу з питань фізичної культури та спорту Ніжинської міської ради та Ніжинського місцевого осередку ФСТ “Спартак”  проходитиме відкритий Чемпіонат м.Ніжина з спортивної гімнастики . Запрошуються батьки дівчаток 4-6 років для знайомства з видом спорту та подальшим записом для занять.початок о 11.00.

Павло Кудлай

Джерело

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Close

Adblock виявлено

Будь ласка, розгляньте підтримку нас, вимкнувши блокування реклами, адже за рахунок реклами ми підтримуємо наш сайт. Дякуємо!