Місто і регіон

Ніжинські спортсмени вдруге за рік виконали норматив кандидата у Майстри спорту України | Ніжин

3-4 листопада в м. Ірпінь у спортивному залі Національного університету Державної податкової служби України проходив Чемпіонат України з бойового самбо серед чоловіків. У змаганнях взяло участь більше 150 учасників з усіх регіонів України. Вихованці КДЮСШ ФСТ “Спартак” гідно представили м.Ніжин та Чернігівську область, посівши у загальному заліку ІІІ місце, м.Київ посів перше, а друге – Київська область.

В особистому заліку в 68 кг.: Куліч Андрій програв у першому поєдинку, Шевченко Владислав посів ІІІ місце, вигравши 2 поєдинок.

У 74 кг: Крило Сергій  провів 4 поєдинки з яких виграв 2 та посів 5 місце.

У 82 кг.: Шило Максим провів 4 поєдинки з яких виграв 3, посівши ІІ місце.

Шевченко В. та Крило М. вдруге за рік виконали норматив кандидата у Майстри спорту України, а Шило Максим – виконав норматив Майстра спорту України, з чим його і вітаємо.