Місто і регіон

Ніжинські патріоти об’єдналися в організацію | Ніжин

Цієї суботи, 22 липня, у стінах міськвиконкому пройшла зустріч ветеранів-учасників АТО задля створення спілки, яка б відстоювала права ветеранів, надавала як консультативну, так і фінансову допомогу (шляхом збору коштів). Подібні збори проводилися неодноразово, але цього разу було офіційно прийнято шляхом голосування утворення організації під назвою «Об‘єднана громадська організація «Патріот»» зі своїм статутом, прапором (червоно-чорний) та робочою групою у складі 11 чоловік, головуватиме над якими Галата Олександр Васильович.

Назва організації «Патріот» заключає в собі весь патріотичний рух і настрій учасників. Вона буде розділена на підгрупи, у які будуть входити оперативні спілки:
– Волонтерський рух (очолить його отець Сергій)
– Патріотичний напрямок (робота з підростаючим поколінням )
– Спілка дружин ветеранів

Дана громадська організація об‘єднає у собі:
1. Учасників бойових дій на Сході України
2. Сім‘ї загиблих воїнів
3. Волонтерів
4. Небайдужих громадян, які займають активну позицію в громаді
Наразі, організація вже надає консультативну допомогу учасникам АТО у різних питаннях (пільги ветеранам-учасникам АТО, надання земельних ділянок та ін.).
На зборах були присутні міський депутат Олександр Шалай та Тамара Стратілат, помічник народного депутата України Олександра Кодоли, котра вже довгий час займається допомогою АТО-вцям. Вона надала учасникам зборів посібники «Пам‘ятка учасника АТО», у яких зазначені права, обов‘язки та гарантії соціального захисту бійцям. Даний посібничок можна отримати, звернувшись до контактної особи організації, номер якої зазначено нижче.
З питань щодо вступу в організацію, зборів та консультації звертатися за номером: 096-888-74-36, Сергій

Тетяна Хороших [metaslider id=71402] Джерело: Нежатин
25.07.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook