Місто і регіон

Ніжинські дошкільнята та студенти утворили місток Дружби та Толерантності | Ніжин

16 листопада вихованці ДНЗ №13 «Берізка»  з нетерпінням чекали   на гостину  учнів Ніжинського  ліцею Ніжинської міської ради при НДУ ім. М. Гоголя. І ось ця уроча мить настала… Музична світлиця наповнилась різнобарв’ям  вишиванок,  веселковою палітрою кольорових кульок, які  так граціозно тримали учні ліцею. Всі зібралися  на святкове дійство – День Толерантності.

На почесному місці  – портрет  В. Сухомлинського, а ще  цікаві «острівки»  з  завданнями для допитливих малят, підбірка  слайдів про  дружбу, милосердя, доброту; все для  драматизації улюблених казочок Великого Добротворця. Учні ліцею щиро, з великою повагою до малят , ніжністю і любов’ю подарували дошкільнятам  казку  «Про пригоди кольорових кульок», а на завершення – дійства  кожна дитина  отримала   гелеву кульку   на згадку.

Запальні танці,  жартівливі пісні  дарували   діти щирій гостині, дякуючи  старанням   Нагорної І. В. А на сам кінець   всі  і маленькі, і дорослі  діти  гуртом створили «Планету Миру і Любові» з різнокольорових долоньок під керівництвом практичного психолога Хорешко Н. В. До цього доклали зусилля  діти , учні,  педагоги   ліцею   –   Л.С. Кошова та  заступник директора Т. С. Кремез.

Серце переповнювала радість від  щирої зустрічі, що переросла в незабутнє Свято Толерантності з радістю, сміхом і смачними  варениками з осінніми  червонощокими яблуками .

Місток дружби  збудовано! Ми не говоримо: «До побачення!» Ми говоримо   «До нових зустрічей і відкриттів!»


Джерело: Нежатин
19.11.2017

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook