Місто і регіон

Ніжинські дітлахи відзначили День Миру або «Ми за мирне небо нам війни не треба» | Ніжин

Як після негоди виходить сонечко, так і сьогодні яскраві і зворушливі малюнки прикрасили зовнішній вигляд  ДНЗ №23, даючи змогу забути про вчорашню грозу і холод.

Сьогодні, 21 вересня, дитячий садочок № 23 зустрів  вихованців  і батьків яскравими і теплими малюночками, що прикрашали зовнішню сторону паркана.

На малюнках було зображено голубів, з дитячих долоньок-символ миру, клаптик України в середині червоного серця, зворушливі обійми мами і донечки, і ще багато неймовірно-душевних  робіт, зроблених крихітними ручками.

Милуватися цими чудовими картинами можуть не тільки вихователі ,батьки і дітлахи ДНЗ№23 , а й усі мешканці, які будуть проходити повз садочок, що знаходиться біля зупинки «Зірочка».

Також дітки разом із вихователями провели невеличкий флешмоб: разом із вихователями дітлахи пройшлись по вулицях Ніжина і дарували голубів миру зі словами вітання кожному перехожому.

Приємно усвідомлювати, що в такі нелегкі для країни часи, в маленьких серцях юних ніжинців горить тепле почуття добра і любові до навколишнього світу, до людей і до Батьківщини.

Лілія Журко 

Джерело: Нежатин
21.09.2017
[metaslider id=71402]

Схожі статті

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Facebook
Close